Home Uncategorized Kaq shumë ka shtuar peshë Gjira në shtatzëninë e dytë

Kaq shumë ka shtuar peshë Gjira në shtatzëninë e dytë

71
0

Muzika rep në kosovë ka pësuar ndryshime. Këtij zhanri i janë shtuar edhe shumë emra të ri muzikor, e sidomos femrat janë ato që po bëjnë nam.

Tayna, Melinda, Rina janë disa prej rep artisteve të cilat me të dalë në skenë kanë arritur të marrin vëmendje e dashurinë e publikut, shkruan “Kosovarja”.

Por krejt para tyre mos të harrojmë se guximin për t’iu qasë këtij zhanri e mori Gjira Kajtazi.

Reperja ndonëse ka kohë që pauzon e s’ka sjellë projekte por nuk është emër që harrohet lehtë.

Angazhimet dhe jeta familjarë janë ato që e kanë nxjerrë jashtë shinave të skenës, por mbase jo përgjithmonë.

Këngëtarja është duke pritur fëmijën e saj të dytë e siç po dallohet në fotografi ajo ka shtuar goxha peshë.

A po e vëreni edhe ju?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here