Home Uncategorized Jonida befason me linjat joshëse në veshje të ngushtë

Jonida befason me linjat joshëse në veshje të ngushtë

106
0

Në qershor të këtij viti është bërë nënë për herë të parë, por Jonida Vokshi duket në top formë.

Aktorja dhe prezantuesja e njohur shqiptare pak muaj më parë mirëpriti në jetë fëmijën e parë nga martesa me aktori kosovar, Besnik Krapi.

Ndërkohë, Jonida vazhdon të befasoi të gjithë me format e saj fizike të cilat i ekspozon sa herë që i vije rasti, përmes imazheve në rrjetet sociale.

Edhe në një imazh që ka hedhur së fundi shihet e veshur e tëra në të bardha, ndërsa theksoj belin e hollë, duke mahnitur kështu me rikthimin e shpejt të linjave menjëherë pas lindjes.

Ndryshe, rikujtojmë që Jonida dhe Besniku u martuan vitin e kaluar në një ceremoni përrallore pranë bregdetit shqiptar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here