Home Uncategorized Pacolli: Ndodhi ajo që s’guxon të ndodhë, dy vëllezër u përplasën nga...

Pacolli: Ndodhi ajo që s’guxon të ndodhë, dy vëllezër u përplasën nga treni, familjes Zoti ua shtoftë sabrin!

203
0

Lideri i AKR-së, Behgjet Pacolli ka ngushëlluar familjen Arifaj nga Deçani pas tragjedisë që ndodhi në Gjermani, ku humbën jetën dy vëllezër pasi u qelluan nga treni.

Pacolli tha se këtë mëngjes ndodhi ajo që s’guxon të ndodhë, një 13 vjeçar dhe një tjetër 17 u përplasën nga treni dhe si pasoj u gjenden pa sheja jete, transmeton Indeksonline.

Pacolli shtoi se kjo është një tragjedi jashtëzakonisht e rëndë.

Postimi i plotë:

Këtë mëngjes, ajo që nuk guxon të ndodhë ndodhi, dy vëllezër nga Deçani, 13 dhe 17 vjeç, u përplasën nga treni në Bruckberg të Gjermanisë. Ngushëllimet e mia më të sinqerta për familjen, të afërmve dhe miqëve të tyre. Një tragjedi jashtëzakonisht e rëndë! Familjes Zoti ua shtoftë sabrin!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here