Home Uncategorized Ndahet çifti i njohur, prish fejesën

Ndahet çifti i njohur, prish fejesën

144
0

Jonah Hill dhe e fejuara e tij Gianna Santos i kanë dhënë fund fejesës së tyre, sipas People.

Raportohet se aktori 36-vjeçar i nominuar për “Oskar” dhe Gianna , 31 vjeçe, kishin një ndarje “miqësore”, pak më shumë se një vit pasi u fejuan.

Jonahu u pa për herë të parë me Giannam në gusht 2018 dhe fejesa e tyre u konfirmua në tetor 2019.

Gianna është një menaxhere e përmbajtjes në kompaninë e bukurisë Violet Gray dhe ajo u diplomua në Universitetin Fordham. Ajo më parë ishte stiliste dhe producente për markën e modës “KITH NYC” .

Jonahu së fundi në Instagram inkurajoi tifozët e tij për të votuar. “Unë gjithmonë ndihem shumë e pambrojtur kur rruaj mjekrën. Ju lutemi votoni” , shkroi ai në fotografi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here