Home Uncategorized Këtë pozë e merrë gruaja e Bleros në veturë

Këtë pozë e merrë gruaja e Bleros në veturë

190
0

Afrona Dika është modelja kosovare e cila jeton dhe vepron në Zvicër.

Ndonëse para shumë vitesh e kemi parë në klipe të këngëtarëve të njohur, por tani ajo është bërë vet gruaja e një këngëtarit, shkruan “Kosovarja”.

Bukuroshja është martuar me Bleron shtatorin e vitit të kaluar, ku çifti organizoi një dasmë mbresëlënëse që edhe sot mbahet mend.

Ndryshe Afrona poston shpesh edhe imazhe nga përditshmëria duke ekspozuar jetën që bën në Zvicër.

Sot ajo ka postuar një imazh në veturë ku po duket mjaft e lezetshme edhe pse e thjesht.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here