Home Uncategorized Gjiko e thotë publikisht: Milaim Zekën nuk e dua afër gruas time...

Gjiko e thotë publikisht: Milaim Zekën nuk e dua afër gruas time per kete arsyje

147
0

Gjiko tregon arsyen se pse nuk do ta donte Milaim Zekën si të ftuar të Elita Rudit.

Moderatorja e njohur Elita Rudi dhe reperi Gjiko njihen si një ndër çiftet më të lezetshme në showbizin shqiptar, shkruan lajmi.net.

Së fundmi çifti ishin të ftuar në emisionin “Haje ose thuaje”, ku u kërkohet ti bëjnë pyetje pikante njëri tjetrit, e një ndër pyetjet e Elitës ndaj Gjikos ishte, “Kush është një mysafir që nuk të ka pëlqyer e që sipas teje nuk duhet ta thërras më asnjëherë?”.

Gjiko vendos të përgjigjet pa asnjë hezitim “Milaim Zeka ështe shumë i rëndë , kisha pas qef me pa në emisione tjera, po te gruaja jem jo, dika tjetër le te shkon por te ti jo”, teksa dytë vazhduan të qeshen me përgjigjen e dhënë.

Gjiko nuk tha diçka më kontrete në lidhje me Milaim Zekën, por që u kuptua se ai ishte i pa kënaqur me sjelljen e ish deputetit dhe fjalorin ekstrem banal që ka.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here