Home Uncategorized Futbollisti i famshëm del pozitiv me koronavirus

Futbollisti i famshëm del pozitiv me koronavirus

100
0

Cristiano Ronaldo ka rezultuar pozitiv me koronavirus.

Sulmuesi i Juventusit është infektuar me Covid-19 derisa është i grumbulluar me kombëtaren portugeze.

Pesë herë lojtari më i mirë në Botë do të izolohet dhe nuk do të bashkohet me klubit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here