Home Uncategorized Rina Balaj diagnostikohet me këtë sëmundje

Rina Balaj diagnostikohet me këtë sëmundje

288
0

Rina Balaj ka folur për largimin e mëhershëm nga muzika.

Në një emision televiziv, reperja nga Istogu ka treguar se arsyeja e largimit të saj të përkohshëm nga muzika ishte për shkaqe shëndetësore.

Ajo ka treguar se ishte diagnostikuar me diabet.

Rina ishte larguar nga muzika pa asnjë paralajmërim, madje kjo kishte mërzitur fansat e reperes.

Pas kësaj pauze, Rina është kthyer me këngë dhe videoklipe të reja.

Së fundmi ajo ka publikuar një album si dhe këngën “Fallin’ in love“, të cilën e ka sjellë në bashkëpunim me të dashurin e saj Sin Boy.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here