Home Uncategorized Ledri kopjon fotografinë që publikoi me Sarën

Ledri kopjon fotografinë që publikoi me Sarën

100
0

Si duket këngëtarët tanë në shumicën e rasteve nuk zgjedhin të jenë vetvetja, duke u munduar kështu të ‘’inspirohen’’ në çdo gjë që ata bëjnë.

E jo vetëm me këngë, tani kjo si duket po ndodh edhe me fotografitë që ata realizojnë.

Ishte reperi Ledri Vula që para pak ditësh paralajmëroi se do sillte projektin e ri, një dedikim për vajzën që pritet të vijë në jetë shumë shpejt.

Fotografia e këtij projektit mori të gjithë vëmendjen, ku Ledri shfaqet bashkë me gruan e tij, Sara Hoxhën, duke marrë komente nga më të ndryshmet.

Ishte faqja Vipat e Bllokut e cila ka nxjerrë një foto së fundmi, që tregon se Ledri kishte marrë totalisht idenë e një aktoreje kanadeze, dhe që është mjaft e famshme në Youtube me videot e saj.

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë bërë një nga çiftet më të komentuara të showbizit tani, derisa çdo lëvizje e tyre komentohet nga njerëzit, duke bërë kështu që mos të ikin as detaje të tilla, ose kopjime të tilla.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here