Home Uncategorized Kështu duket barku i Afërditës në muajin e pestë të shtatzënisë

Kështu duket barku i Afërditës në muajin e pestë të shtatzënisë

114
0

Modelja e njohur shqiptare Afërdita Dreshaj ka disa ditë që zbuloj që është në pritje të ëmbël.

Ajo pritet të sjellë në jetë një djalë në muajin mars të vitit 2021, shkruan “Kosovarja”.

Duke qenë tejet e afërt me ndjekësit e saj në rrjete sociale, ajo hapi një pyetësor duke i lenë të lirë të pyesin për çka do që iu intereson rreth jetës së saj.

Pati pyetje të shumta të cilat iu adresuan në llogarinë e saj në Instagram, por që zgjodhi t’iu përgjigjet vetëm disa prej tyre.

Një pyetje që mori vëmendje ishte: Barku nuk të duket fare se je shtazën sa muajshe je?

Ajo u përgjigj: Në muajin e pestë ketë jave, barku do të rritet ka kohë.

Edhe në pritje të ëmbël, ajo po duket në top formë dhe mjaftë joshëse.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here