Home Uncategorized Bleronës i deformohet fytyra nga ndërhyrjet plastike

Bleronës i deformohet fytyra nga ndërhyrjet plastike

191
0

Blerona Zeqiri vazhdon të jetë ndër moderatorët më të komentuara nga mediet rozë.

Në fakt ishin ndryshimet e ndërhyrjet e shumta që i ka bërë duke ndryshuar totalisht pamjen e saj, shkruan “Kosovarja”.

Por përveç kileve të tepërta, ajo ka eksperimentuar mjaftë në fytyrën e saj, saqë nganjëherë zgjohet kureshtja athua a e njeh veten pas gjithë këtyre ndërhyrjeve.

Duke mbushur buzët dhe më shumë se ç’duhet, ajo u ka rënë në sy edhe ndjekësve ku më shumë pranon kritika se komplimente.

Edhe në imazhin e fundit duke u shndërruar në një femër më ndërhyrje plastike, pati edhe këso reagime.

A e kanë mirë?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here