Home Uncategorized Arbenita publikon videon ‘duke bërë dashuri’ në shtrat me Feron

Arbenita publikon videon ‘duke bërë dashuri’ në shtrat me Feron

86
0

Arbenita Ismajli dhe reperi kosovar Fero janë çifti më i komentuar në shoubiz.

Arbenita pëlqehet shumë si modele kurse Fero si reper, por kohët e fundit ai i ka hidhëruar fansat duke u larguar nga muzika, shkruan “Kosovarja”.

Nuk është hera parë që për dyshen është thënë se ata janë ndarë, e më pas kanë e kanë dëshmuar të kundërtën.

Ngjashëm vepruan edhe këtë herë. Derisa thuhej se ata janë ndarë, Arbenita thyen heshtjen me një video ku publikon çaste tejet intime në shtrat.

Të rrëmbyer nga epshi i puthjeve e përqafimeve pa pikë marrë e ndanë videon me ndjekësit e tyre.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here