Home Uncategorized A ua merr mendja se kush janë këto dy vajzat në fotografi?

A ua merr mendja se kush janë këto dy vajzat në fotografi?

129
0

Të dyja vajzat në fotografi sot janë të njohura dhe shpesh zënë vend në media rozë.

Vajzat në imazh, janë Anita dhe Lola Haradinaj.

Anita feston sot ditëlindjen e 40-të dhe mori urime të shumta.

Edhe motra e saj, Lola e ka uruar por në të njëjtën kohë ajo ka publikuar edhe një fotografi kur kanë qenë fëmijë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here