Home Uncategorized Sa zemra i ka gruaja e Labit?

Sa zemra i ka gruaja e Labit?

111
0

Qendresa Bajrami është bashkëshortja e Pabinot Gashit, i njohur si autor e prezantues i emisionit “Një kafe me Labin”.

Qendresa është grimere me profesion, por që kur është martuar dhe bërë nënë, sikur e ka vënë punën në pauzë.

Gruaja e Labit, ka mjaftë ndjekës në Instagram, ku kohë pas kohe sjell foto të ndryshme, herë me të shoqin e herë vetëm.

Seria e fundit e fotove të Qendreses është mjaftë optimists, me ngjyra dhe lulediell. Në qafë, shihet se ka të varur një aksesor me vetëm një zemër, shkruan “Kosovarja”.

Është Labi apo e bija?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here