Home Uncategorized Naser Qeli thyen dyert e Gazeta Express, i kërcënon me vrasje për...

Naser Qeli thyen dyert e Gazeta Express, i kërcënon me vrasje për këtë arsye

247
0

Menaxheri dhe burri i këngëtares Aida Doçi, Naser Qeli, në orët e vona të së shtunës ka thyer dyert e Gazetës Express dhe është futur brenda redaksisë.

Ai për shkak të një teksti ku Gazeta Express ka raportuar për ish-gruan e tij, ka kërcënuar gazetarët e Gazetë Express me vrasje.

Naser Qeli pavarësisht insistimit të gazetarëve për t’u qetësuar, ka refuzuar dhe ka kërcënuar në vazhdimësi. Madje ka përmendur edhe armën e zjarrit.

Gazeta Express ka njoftuar edhe Policinë e Kosovës në lidhje me rastin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here