Home Uncategorized Ky detaj zbuloi se Heidi Lushtaku dhe Haxhi Krasniqi janë ribashkuar?

Ky detaj zbuloi se Heidi Lushtaku dhe Haxhi Krasniqi janë ribashkuar?

233
0

Heidi mbrëmjen e djeshme e mbështeti vazhdimisht ish-të fejuarin e saj.

Haxhi Robin Krasniqi është kampioni i ri në peshën gjysmë të rëndë, në IBO dhe WBA.

Në kuadër të kategorisë gjysmë të mesme, Robin Krasniqi ka luftuar mbrëmë kundër kampionit të IBO dhe WBA, Dominic Bosel dhe doli të jetë fitues.

Kjo fitore i ka gëzuar të gjithë madje edhe ish-të fejuarën e tij Heidi Lushtakun e cila gëzimin e ka treguar hapur nëpërmjet Instagramit..

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here