Home Uncategorized Kështu mund të duket formacioni i Kosovës sonte ndaj Sllovenisë

Kështu mund të duket formacioni i Kosovës sonte ndaj Sllovenisë

81
0

Sonte me fillim nga ora 20:45 do të zhvillohet takimi ndërmjet Kosovës dhe Sllovenisë, duel ky në kuadër të rundit të tretë në grupin C’ të Ligës së Kombeve.

Djelmoshat e Kosovës në ndeshjen e sotme që zhvillohet në “Fadil Vokrri”, do të mundohen të japin maksimumin dhe të harrrojnë humbjen ndaj Maqedonisë së Veriut, shkruan IndeksOnline

Florian Loshaj pritet të startojë nga minuta e parë në vend të Herolind Shalës, ndërsa Benjamin Kololli edhe një herë pritet të luajë në qendër të sulmit, ashtu si ndaj Moldavisë.

Më poshtë formacioni i mundshëm i Kosovës:

Formacioni (4-2-3-1): Muric: Vojvoda, Dresevic, Aliti, Hadërgjonaj: Loshaj, Berisha: Zhegrova, Celina, Zeneli: Kololli.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here