Home Uncategorized Ja çfarë bën Luana për ish të dashurën e Krenarit

Ja çfarë bën Luana për ish të dashurën e Krenarit

58
0

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri dhe Krenar Çoçaj kanë qenë në një lidhje dashurie vite më parë.

Ata u ndanë në vitin 2011 dhe sot Krenari është i lumtur krah moderatores Luana Vjollca.

Dyshja nuk e kanë bërë ende publike lidhjen e tyre, por janë fotografuar shpesh bashkë. Pak ditë më parë u zbulua se ata po investojnë në një shtëpi të përbashkët në Tiranë.

Pra, gjërat mes çiftit shkojnë për bukuri, por ç’raport ruan Luana me ish-in e partnerit, Dafinën?

“Prive” ka zbuluar se Luana e ka ftuar Dafinën në emisionin e saj “Shiko kush luan”, por këngëtarja ende nuk ka kthyer një përgjigje. Siç duket moderatorja e ka lënë pas të shkuarën dhe vendos profesionalizmin mbi të gjitha.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here