Home Uncategorized Historia e pabesueshme e 80 vjeçares nga Shqipëria

Historia e pabesueshme e 80 vjeçares nga Shqipëria

87
0

Emisioni n’Kosovë Show e ftuar ishte Nana Luletë. 80 vjeçarja tregon për vështirësitë që ka kaluar në jetë.

“Kemi qenë fëmijë të mirë dhe me edukatë. Ishim 10 fëmijë”, tregon ajo.

Ajo flet edhe për komunizmin.

“Kam shit 10 vjet gjakun sepse bëra një fëmijë më shumë se shoqet…ato kishin dy e unë linda tre”, thotë ajo.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here