Home Uncategorized Gruaja e Korab Shaqirit zbulon këtë moment intim

Gruaja e Korab Shaqirit zbulon këtë moment intim

161
0

Korab Shaqiri nuk është nga ata këngëtar, emri i të cilit përflitet e lakohet përditë në median rozë, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtari i njohur, është kujdesur që ta mbajë sa më larg nga sytë kurreshtar jetën e tij private.

E, pavarësisht kësaj, media kohë pas kohe ka gjetur hapsira për ta diskutuar jetën dhe marrëdhënien e Korabit me të shoqen, Lulen.

Ndërkohë, e rezervuar me postime është edhe bashkëshortja e këngëtarit, e cila megjjthatë nuk është kursyer për ta prezantuar të birin përmes kësaj foto tejet simpatike, shkruan “Kosovarja”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here