Home Uncategorized Djali i Ryves qenka rritur e bërë shumë simpatik

Djali i Ryves qenka rritur e bërë shumë simpatik

287
0

Këngëtarja Ryva Kajtazi është nënë e dy fëmijëve, një vajze dhe një djali, të cilin e sjelli në jetë pak muaj më parë.

Këngëtarja dhe aktorja është shumë e lumtur me jetën e saj private, me të cilen shpesh na njofton në rrjete sociale, shkruan “Kosovarja”.

I biri, e ka rregulluar edhe më shumë atmosferen në familje, e madje Ryva me të shoqin nuk është se po e kursejnë imazhin e tij nga ekpozimi.

Ja sa është rritur djali i Ryves e Fidanit, rritur e bërë shumë simpatik, madje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here