Home Uncategorized Arta Nitaj publikon pamje nga festa e ditëlindjes

Arta Nitaj publikon pamje nga festa e ditëlindjes

91
0

Arta Nitaj është aktorja e modelja më e komentuar dhe më e përfolur nga mediet rozë.

Gjithmonë arrin të bie në sy me provokimet e shumta që i bën në rrjetet sociale, duke qenë unike dhe mjaftë e zjarrtë në secilën paraqitje, shkruan “Kosovarja”.

Dje ajo festoj ditëlindjen e 23-të, ku nuk kishte si të mungonte një organizim madhështor për këtë ditë të veçantë.

Duke ndarë disa moment të lumtura edhe për ndjekësit në rrjete sociale, ajo tregoj edhe veshjen që kishte përzgjedhur duke vënë në fokus hiret trupore bombastike.

Kaq e bukur dhe e zjarrtë po duket, duke lenë pa mend edhe pjesëmarrësit me bukurinë e saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here