Home Uncategorized Afërdita zbulon barkun e fryrë e veshur në bluzë të shkurtër

Afërdita zbulon barkun e fryrë e veshur në bluzë të shkurtër

81
0

Modelja shqiptare disa ditë më parë tregoj që është në pritje të ëmbël.

Që nga ai moment, të gjithë janë me sy e vesh kah ajo duke përcjell çdo lëvizje të saj, shkruan “Kosovarja”.

Duke gëzuar një trup me linja perfekte, kureshtje të madhe ka zgjuar se si duket tani, pasi barku sigurisht i është fryrë.

Ajo publikoj një selfie para pasqyrës, e cila e veshur në bluzë të shkurtër reklamoj barkun i cili po duket pak i fryrë.

Kujtojmë që dyshja pritet të bëhen prindër në mars të vitit 2021, dhe gjinia e foshnjës është djalë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here