Home Uncategorized A mund ti mbani lotët nga fjalët e Morena Tarakut për nënën...

A mund ti mbani lotët nga fjalët e Morena Tarakut për nënën që i mungon?

92
0

E bukura Morena Taraku ndrinë sa herë që shfaqet në televizion, shkëlqen në çdo projekt muzikor, apo foto në Instagram.

Duket sikur bukuroshja kosovare është e përkëdhelura e fatit, pasi i ka të gjitha: bukurinë, talentin, karizmen dhe dashurinë e njerëzve, shkruan “Kosovarja”.

Morena megjithatë ka një plagë të hapur. Ikja e nënës nga kjo botë e ka lënë të plagosur zemren e Morena Tarakur, vajzes që shfaqet aq e fortë, por që jeton çdo ditë të jetës me mallin për të ëmën.

Këngëtarja e njohur kosovare, në faqen e saj në Instagram ka lënë një seri shkrimesh emocionuese që kanë të bëjnë me të ëmën.

Mbani lotët teksa i lexoni!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here