Home Uncategorized A është ribashkuar Majk dhe Majlinda Zeka?

A është ribashkuar Majk dhe Majlinda Zeka?

86
0

Reperi Majk prej 3 vitesh është i ndarë nga bukuroshja Majlinda Zeka, me të cilën pati një romancë të shkurtër.

Dyshja, është përfolur shpesh për zënka mes tyre, një pjesë e të cilave nuk ju ka shpëtuar veshëve te publikut .

Por, kohët e fundit marrëdhënia mes tyre krijoi pikëpyetje të mëdha, pasi u përfol për një ribashkim.

Por me sa duket këto dyshime hidhen poshtë.

Burimë pranë ‘Prive’ kanë treguar se dyshja nuk është kthyer bashkë por Majk dhe Majlinda vazhdojnë të ruajnë raporte shoqërore mes tyre.

Kujtojmë që Majlinda dhe Majk janë prindër të një djali, i cili me sa duket, është arsyeja e raporteve të mira mes tyre.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here