Home Uncategorized Veç e bija e Lutfi Hazirit di të pozojë kaq mirë nga...

Veç e bija e Lutfi Hazirit di të pozojë kaq mirë nga shtrati, keq provokon!

138
0

Lotina Haziri jo rrallë herë provokon me asetet e saj.

E bija e kryetarit të Gjilanit, këtë herë ka realizuar një fotografi nga shtrati, ku dhe duket në super formë.

Me një bluzë të shkurtër, ajo nxjerr në pah linjat e trupit e saj, shkruan IndeksOnline.

Padyshim, një pozë e tillë ka marrë pëlqime dhe komente të shumta.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here