Home Uncategorized Sonte Rita ka vendosë t’iu përzë gjumin me poza hot

Sonte Rita ka vendosë t’iu përzë gjumin me poza hot

106
0

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora ka postuar disa fotografi provokuese në Instagramin e saj këtë të premte.

29-vjeçarja duket mahnitëse e veshur me të brendshme të zeza, të cilat i nxjerrin në pah format perfekte.

Rita shtoi dhe shumë bizhuteri argjendi për të kompletuar siluetën e saj. Gjithashtu kaçurrelat perfekte e bëjnë këngëtaren akoma më joshëse.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here