Home Uncategorized Reperi amerikan i shkruan Rina Balajt, reperja i kthen përgjigjen epike

Reperi amerikan i shkruan Rina Balajt, reperja i kthen përgjigjen epike

244
0

Reperi amerikan Tyga ka reaguar mbi një foto të artistes Rina Balaj.

Artistja tash e një kohë ka bërë zyrtare lidhjen e saj me Sin Boy.

Rina i është përgjigjur Tygas me fjalët ”I dashuri im është shqiptar” dhe i ka dërguar një video ku Sin Boy shfaqet me lopatë në dorë duke sharë dhe po e hapte një gropë.

Rina njihet si një këngëtare me shumë hite, ndërsa tash e një kohë ajo po bashkëpunon vetëm me të dashurin e saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here