Home Uncategorized Për herë të parë, Naseri flet për ndarjen nga gruaja e parë...

Për herë të parë, Naseri flet për ndarjen nga gruaja e parë dhe martesën me Aidën

327
0

Aida Doçi dhe Naser Qeli ishin sonte protagonistë në një intervistë ekskluzive për Prive pas martesës.

Ata folën gjerë e gjatë për lidhjen, gjithçka që u komentua dhe jo vetëm.

Mes tjerash, menaxheri i këngëtares, tashmë bashkëshorti i saj foli për ndarjen nga bashkëshortja e parë dhe rënien në dashuri me Aidën.

Detajet ua sjell materiali i mëposhtëm. /Prive.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here