Home Uncategorized Njihet si një nga vajzat më të bukura në vend,kjo është gruaja...

Njihet si një nga vajzat më të bukura në vend,kjo është gruaja e Vedatit të stupcave

97
0

Quhet Allmira dhe konsiderohej një ndër vajzat më të bukura në vend.

Allmira është nga Rahoveci dhe aktivitetin si miss modele e filloi në qytetin e Prizrenit,shkruan Gazeta e Kosovës.

Ajo fitoi edhe qmimin e madh “The Best Model of Kosovo” dhe kështu ajo nisi një karrierë të suksesshme në botën e modelimit.

Allmira sot është e martuar me aktorin e njohur Vedat Bajrami.Ata janë bërë prindër dhe janë shumë të lumtur përkrahë njëri tjetrit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here