Home Uncategorized Melinda Ademi shfaqet si zonjë

Melinda Ademi shfaqet si zonjë

90
0

Të gjithë e njohin stilin e saj ekstravagant, të treguar tashmë në disa nga video-projektet e saj shumë të njohura.

Por, a e keni parë ndonjëherë Melinda Ademin të veshur më serioze, pas kombinimet që ja hasim në videoklipe?

Reperja e famshme e senzacionale, vjen për herë të parë në formë te shkëlqyer, e veshur në mënyrë serioze dhe me një stil prej zonje, shkruan “Kosovarja”.

Ndryshe, Melinda Ademi llogaritet të jetë e ardhmja e rep muzikës në vend, kjo duke parë suksesin e projkeve të saj që janë në qarkullim.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here