Home Uncategorized Ledri dhe Sara marrin vendimin e papritur pak para lindjes së vajzës

Ledri dhe Sara marrin vendimin e papritur pak para lindjes së vajzës

112
0

Partnerja e Ledrit, Sara Hoxha, është në ditët e fundit të shtatzënisë dhe shumë shpejt dyshja e njohur do të bëhen prindër për herë të parë.

Burime për “Prive” kanë treguar se Sara dhe Ledri, do të zhvendosen këto ditë në Gjermani, për ta lindur vogëlushen atje.

Gjermania është vendi ku Sara jeton prej vitesh, ndaj nuk dihet nëse pasi vogëlushja të vijë në jetë ato do të zhvendosen gjithmonë aty apo kjo është një zgjedhje e përkohshme.

Kujtojmë se sot në mbrëmje Ledri do të publikojë projektin e tij më të ri “Si baba”, që është një dedikim për vogëlushen e tij dhe surpriza ishte prania e Sarës në videoklip.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here