Home Uncategorized Ky kombinim i Afrones po i çmend të gjitha femrat

Ky kombinim i Afrones po i çmend të gjitha femrat

173
0

Bashkëshortja e Bleros është një nga fytyrat më të bukura shqiptare që jeton në Zvicër, shkruan “Kosovarja”.

Kjo dhe Blero duket se po ia dalin ti ruajnë raportet mjaftë, edhe për largësi ata shprehin dashurinë që kanë për njëri tjetrin.

Si femër ajo veçohet për stilin e saj dhe elegancën.

Këto kombinime po i bën edhe gjatë sezonës së vjeshtës duke na prezantuar me stilin e saj.

Ja shikojeni.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here