Home Uncategorized Kështu duket Tayna tërësisht pa grim

Kështu duket Tayna tërësisht pa grim

111
0

Këngëtarja e njohur shqiptare Tayna, është njëra ndër këngëtaret më të suksesshme dhe më se ksi në vendin tonë.

Ajo së fundmi ne profilin e saj në Instagram ka postuar një foto ku duket mjaftë ndryshe se si jemi mësuar ta shohim, shkruan Gazeta Express.

Këngëtarja e njohur shqiptare ka pësuar gjithnjë ndryshime në fotot që ka postuar.

Ajo në secilën foto të saj duket ndryshe, kjo si duket ndodh për shkak të bashkëpunëtorëve te saj që kujdesen për paraqitjen e jashtme të këngëtares, kështu duke bashkëpunuar me shumë “make up” artistë që janë shumë të njohur në vendin tonë, edhe paraqitja e jashtme e saj ndryshon.

Si duket Tayna kësaj radhe ka vendosur te paraqesë një pamje tjetër të saj, ku duket shumë thjeshtë dhe pa grim.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here