Home Uncategorized Këngëtarja Shkurte Gashi është shtatzënë:Zbulohet gjinia e bebit

Këngëtarja Shkurte Gashi është shtatzënë:Zbulohet gjinia e bebit

343
0

Shkurte Gashi së shpejti do të bëhet nënë për herë të parë . Këngëtarja shqiptare është në pritje të një djali, ndërsa vetëm 10 javë e ndajnë nga lindja, bëjnë me dije burimet pranë ‘Prive’.

Po të njëjtat burime kanë treguar se ka qenë dëshirë e këngëtares për ta mbajtur të f shehtë këtë lajm, ndërsa pritet të ndajë disa ditë më vonë disa fotografi në rrjete sociale.

Dy shimet shtohen akoma më shumë, pasi është vënë re edhe mungesa e saj në rrjete sociale, por mesa duket u zbulua dhe arsyeja.

Kujtojmë se këngëtarja nuk është aktive në muzikë prej një viti. Projekti i fundit muzikor është ai në bashkëpunim me Brunon me titull “Jetën tënde”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here