Home Uncategorized Genta kombinon veshjen me të dashurin turk

Genta kombinon veshjen me të dashurin turk

139
0

Genta dhe partneri i saj turk, Usta kanë nisur pushimet.

Çifti si destinacion të radhës kanë zgjedhur një vend malor dhe nga atje kanë postuar imazhe e video të ndryshme.

Një fotografi që ka tërhequr vëmendjen janë ato që dyshja ndanë me adhuruesit në Instagram teksa shihen të kombinuar në veshje.

Në veshje sportive, Genta dhe biznesmeni dukeshin të lumtur dhe në deponim pranë njëri-tjetrit.

Ndryshe, së fundi Genta ka treguar më shumë detaje për lidhjen e saj dhe takimin e parë me tashmë të dashurin e saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here