Home Uncategorized Engjellusha Salihu ende e ka këtë telefon

Engjellusha Salihu ende e ka këtë telefon

248
0

Në përgjjthësi këngëtarët e njohura dhe femrat e shoubizit në përgjjthësi fiksohen pas telefonave.

Pra, duan ti kenë më të rinjët, më të mirët dhe më të avancuarit në te gjjtha drejtimet, shkruan “Kosovarja”.

Por, nuk ndodh kështu edhe me këngëtaren e popullarizuar, Engjellusha Salihi, të bijen e Shyhrete Behlulit.

Engjellusha ka kohë që e ka të njejtin telefon, me te cilin pozon me krenariz

10-shi e ka rehatuar këngëtaren e hitit “Kanagjegji”, shkruan “Kosovarja.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here