Home Uncategorized Arta Nitaj e feston sot ditëlindjen, kjo befasi e priti pas mesnatës

Arta Nitaj e feston sot ditëlindjen, kjo befasi e priti pas mesnatës

84
0

Arta sot feston ditëlindjen.

Arta Nitaj është emër shumë i komentuar për paraqitjet atraktive në rrjete sociale.

Ajo sot feston ditëlindjen dhe që në orët e para të kësaj dite pranoi urime të shumta nga miqtë dhe ndjekësit.

Me këtë rast, nuk munguan as befasitë, ajo pranoi një tortë me mbishkrimin “Urime ditëlindjen Arta”.

Për ndryshe, Arta Nitaj ka kohë që nuk është aktive në ndonjë projekt, ajo u bë e famshme me rolin që kishte në serialin “O sa mirë”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here