Home Uncategorized A është shtatzënë Aida Doçi? (VIDEO)

A është shtatzënë Aida Doçi? (VIDEO)

266
0

Aida Doçi dhe tashmë burri i saj Naser (menaxheri i saj), kanë folur në një intervistë ekskluzive për Prive duke treguar gjithçka rreth fejesës dhe martesës e cila bëri bujë në media.

Si u dashuruan ata dhe çfarë ndodhi me martesën e mëparshme të Naserit?

Shumëçka do të kuptoni në intervistën më poshtë në të cilën Aida tregon nëse është apo jo shtatzënë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here