Home Uncategorized Sa bukur Kida po duket veshur në të zeza

Sa bukur Kida po duket veshur në të zeza

115
0

Këngëtarja e njohur, Kida çdo ditë na befason me stilin e saj unik në dukje.

Artistja e suksesshme vjen secilën herë atraktive në postimet që bën në rrjetet sociale ashtu siç ka ndodhur edhe këtë herë.

Kida ka sjellur disa fotografi nga makina, ku shihet e veshur e tëra në të zeza, teksa dukej një bionde e pa rezistueshme. Këngëtarja simpatike dukej tejet joshëse dhe atraktive.

Ndryshe, Kida edhe gjatë verës që lamë pas ka qenë mjaft aktive me disa projekte të suksesshme muzikore.

Kujtojmë që kënga e saj e fundit është “Edhe sa” e që u prit mjaft mirë nga adhuruesit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here