Home Uncategorized Sara e mbulon gjoksin me flokë teksa pozojnë të zhveshur bashkë me...

Sara e mbulon gjoksin me flokë teksa pozojnë të zhveshur bashkë me Ledrin

187
0

Janë çifti më i komentuar i momentit.

Kjo për shkak se bën lidhjen publike muaj më parë, dhe së shpejti pritet të rritet familja e tyre duke sjellë në jetë një vajzë, shkruan “Kosovarja”.

Duke qenë tejet të emocionuar me këtë ndjenjë, Ledri ka vendosur që ti kushtojë një këngë vajzës së tij.

Një pjesë nga spoti e publikoj sot, ku të dy janë shfaqur të zhveshur.

Menjëherë pas publikimit ata morën komente nga më të ndryshmet, ku disa i komplimentuan e disa i kritikuan për këtë zhveshje.

Po ju si mendoni ?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here