Home Uncategorized Sa bukur duket me këtë grim Mirsa

Sa bukur duket me këtë grim Mirsa

92
0

Mirsa Kerqeli është një ndër këngëtaret më të dalluara në skenën muzikore.

Në të shumtën e rasteve ajo kalon në lajm, duke tërhequr gjithmonë vëmendje të madhe, shkruan “Kosovarja”.

Me një grim të bukur dhe të thjeshtë, këngëtarja shfaqet mahnitëse në imazhin që ka publikuar së fundmi.

Për më shumë, e dëshmon imazhi në vijim.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here