Home Uncategorized Lutfi Haziri i emocionuar shkruan për 25 vjetorin e martesës

Lutfi Haziri i emocionuar shkruan për 25 vjetorin e martesës

162
0

Kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri dhe bashkëshortja e tij, Mika sot kanë bërë plotë 25 vite që kur kurorëzuan dashurinë e tyre.

Këtë ditë e ka kujtuar vet Haziri përmes postimeve në Facebook ku edhe ndaj një fotografi nga dita e martesës.

“#25vjet dashni!Katër fëmijë si drita diellit dhe plot dashni!”, ka shkruar fillimisht Haziri, ndërsa në një tjetër postim ai shkruan: #25vite dashni e jete!Kenga, Lotina, Mimasi dhe Lumi jan kurora e dashnise ton!.

Kujtojmë që bashkëshortja e tij, Mika Bajrami-Haziri njihet edhe si një këngëtare e shquar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here