Home Uncategorized Gjinden të vdekur të rinjtë që u zhduken pesë ditë më parë

Gjinden të vdekur të rinjtë që u zhduken pesë ditë më parë

154
0

Janë gjendur dy trupat e pajetë të personave të humbur në Malësinë e Madhe.Trupat e gjetur janë të Vilson Çutajt dhe Klement Pepajt.

Gjetja e tyre është bërë nga ana e forcave blu në zonën e Vrithit në Malësi të Madhe.Ndërsa për Daniel Pepajn nuk ka ende asnjë informacion.Këta persona ishin shpallur të zhdukur nga familjarët e tyre që prej 3 tetorit.

Sakaq gjatë kontrollit për gjetjen e viktimave policia zbuloi edhe disa parcela me kanabis ne zonën e Rencit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here