Home Uncategorized Enca e ngacmon publikisht reperin e njohur

Enca e ngacmon publikisht reperin e njohur

191
0

Pak kohë më parë, këngëtarja e njohur Enca shprehu simpatinë për një ndër reperët më të suksesshëm të momentit.

Fjala është për reperin amerikan, Tekaxhi 6ix9ine.

Në një video live të reperit, Enca komentoi një emoji me sy zemra duke lënë të kuptohet se i pëlqen muzika e tij. Së fundmi, ajo ka publikuar një foto në Instastory, në të cilën shfaqet shumë joshëse e veshur me rrobabanjo.

Këngëtarja e ka shoqëruar foton me këngën “Mala”, kënduar nga 6ix9ine dhe Anuel AA. “Për ty bëhem e keqe”, ka shkruar Enca, duke etiketuar reperin amerikan.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here