Home Uncategorized Biznesmeni turk “shkrihet” pas Gentës, kështu mburret ai me sukseset e saj!

Biznesmeni turk “shkrihet” pas Gentës, kështu mburret ai me sukseset e saj!

109
0

Genta Ismajli aktualisht po shijon suksesin e projektit të saj të fundit, bashkëpunim me Marselin.

Kënga “Ça me bo”, ka marrë 9 milionë klikime, e publikuar në fund të muajit gusht, shkruan IndeksOnline.

E për suksesin e kësaj kënge, Genta ka marrë duartrokitje edhe nga partneri i saj, Usta.

“Bravo dashuria ime”, ka shkruar ai në fotografinë e hedhur në Instagram.

Vlen të përmendim faktin se Genta dhe biznesmeni turk, Usta shumë shpejt do të bëhen prindër.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here