Home Uncategorized Afrona Dika fortë e bukur, por nervoze

Afrona Dika fortë e bukur, por nervoze

118
0

Afrona Dika, bukuroshja që jeton në Zvicër, por ka shumë emër edhe në Kosovë, nuk ndalet së postuari në rrjete sociale.

Instagrami është hapsira e saj e preferuar, ku Afrona sjell më shumë foto e video nga jeta dhe aktivitete e saj, shkruan “Kosovarja”.

Modelja që është e martuar me këngëtarin Blero, ka kujtuar një moment të para disa vitesh. Ajo, është ndalur pak në kujtimet e 2017-tes.

Afrona duket bukur në këtë foto, ama fortë nervozë. A thua pse?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here