Home Uncategorized Xheraldina ndan emocionet e saj që po bëhet gjyshe

Xheraldina ndan emocionet e saj që po bëhet gjyshe

101
0

Ledri e ka emocionuar edhe nënën e tij me postimin e fundit.

Ledri Vula dhe Sara Hoxha pritet që së shpejti të bëhen prindër për herë të parë.

Çifti do të bëhen prindër të një vajze dhe mezi presin që ajo të vijë në jetë. Ishte Ledri ai i cili e ka publikuar një foto të ultrazërit dhe i ka emocionuar të gjithë sidomos nënën e tij, gjyshen e ardhshme.

“Jom ka des syt me ti pa”, ka shkruar Ledri e edhe Xheraldina i ka ndarë emocionet e saj.

“Edhe gjyshja mezi s’pret me te pa❤️❤️❤️”, ka shkruar Xheri pranë postimit të shpërndarë në llogarinë e saj në Instagram.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here