Home Uncategorized Vogëlushi në foto sot është ndër reperët më të mirë, e njihni?

Vogëlushi në foto sot është ndër reperët më të mirë, e njihni?

179
0

“Fotografia për librezën e klasës së parë. 1993”, ka shkruar Gold Ag.

Kohët e fundit reperi ka qenë në qendër të vëmendjes mediatike për shkàk të zhvillimeve në jetën e tij private. Në 5 mars të këtij viti ai kùrorézoi dashurinë me martesë me partneren e tij, Ermira Shkodra.arianagushi

Reperi e kishte mbajtur sékret këtë lídhje, derisa vendosi që para disa muajsh të zbùlonte se ishte martuar, duke publikuar foto përkrah bashkëshortes simpatike.

Ndërkohë së fundmi është zbùluar se ai dhe Ermira shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë, por ende nuk dihen detajet e tjera mbi gjininë e fëmijës apo në çfarë muaji të prítjes së ëmbël është bukuroshja.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here