Home Uncategorized Remzie Osmani publikon foto nga salla e dasmave

Remzie Osmani publikon foto nga salla e dasmave

97
0

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe praqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet se i ka mbushur sallat e dasmave.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here